top of page

הורים ממליצים

"יעל עזרה לי במקום שאף אחד לא הצליח.

הגעתי ליעל עם בתי נועם, כשהייתה בת 8 חודשים, וסבלה מגמישות יתר ומתח שריר נמוך. זאת לאחר שהרגשתי שטיפולי הפיזיותרפיה וההידרותרפיה השבועיים, אליהם הופנתי בהמלצת נוירולוגית, לא עזרו.

יעל נתנה לנו תרגילים מעשיים וקלים, אותם ביצענו באופן יומיומי. היא לימדה אותה ואותי הכל - איך להתהפך, לזחול, להתיישב וללכת. תוך חודשיים-שלושה ביתי הפכה מודעת יותר לגופה והחלה להזיז אותו. באופן מדהים היא הדביקה את העיכוב המוטורי. תודה על היחס החם, המעודד והמלמד. נועם נהנתה מכל רגע בטיפול, ואני למדתי איך לשחק איתה באופן מקדם ולא ממקום לוחץ".

דריה, אמא של נועם, קריית ביאליק

"יונתן היה בן 10 חודשים כשהגעתי ליעל בהמלצת חברה. הוא שנא להיות על הבטן, לא התיישב לבד, לא זחל, התהפך לצד אחד ורק מהגב לבטן, לא מחא כפיים ועוד הרבה עיכובים. היום יונתן בן שנה וחודשיים, ילד מקסים, זוחל על ארבע, לפעמים כל כך מהר שבקושי מצליחים להשיג אותו, מתיישב, נעמד בכל מקום והולך כשהוא נתמך ברהיטים. בקיצור, המוטוריקה הגסה השתפרה להפליא.

יעל תרמה רבות להתפתחות של יונתן, עשתה דברים שלא האמנתי שיקרו. מה שחשוב בכל התהליך הזה שאנחנו עברנו, זה שיתוף פעולה, רצון עז להגיע למטרה, התמדה והרבה סבלנות של כל שלושת הגורמים: הילד, המשפחה והמלווה. אם כל הקריטריונים מתקיימים, ההצלחה מובטחת, תאמינו לי"!


קטיה, אמא של יונתן, כרמיאל

"יעל הצילה אותי! כבר כמעט איבדתי את עשתונותיי עד שפגשתי אותה. באתי אליה עם תינוק בן חודש, לא רגוע, לא ישן, גוף מתוח, בוכה ללא הפסקה וסובל מטונוס שרירים גבוה וריפלוקס.

יעל הרגיעה אותי והכניסה בי ובשקד רוגע, תנועה והרפייה. עם טיפים מאוד ממוקדים ותוכנית הדרגתית ותומכת עזרה לי לעזור לשקד. כל יום עשיתי לשקד עיסוי ותירגול לפי ההנחיות. לאט לאט הוא הרפה את שריריו, צימצם את התקפי המתח והבכי, הצליח להשתחרר ולהתערסל.

תוך שלושה חודשיים שקד הפך לתינוק שונה לגמרי, תינוק שנהנה מהנקה ונרגע לאחריה, שמצליח לישון יותר מחצי שעה, ובאופן כללי הרבה יותר שליו. בגיל חצי שנה כבר התהפך, הסתובב וזחל. תודה בעיקר על ההכלה, התמיכה והאמון".


יעל קפלנסקי, אמא של שקד, חיפה

"איזה מזל נפל בחלקנו שהבת שלנו זכתה ביעל לטיפול בשיטת פלדנקרייז. בתנו היא ילדה מתוקה אך ביישנית, לוקח לה זמן להיפתח, להתחבר ולסמוך על מבוגר.

יעל שמה לב לרגישות שלה, עטפה אותה בחום, אהבה ותשומת לב - דבר שהעלה את בטחונה העצמי ועזר

לה להשתלב בגן חובה ואז בבית הספר בקלות ובהצלחה.

כמות הזמן והאנרגיות שיעל מקדישה לילדים יוצאים מהכלל. מלבד הכיף והחוויות, יעל מזהה מקומות בעייתיים ועוזרת לילדים להתגבר על קשיים בדרכה המיוחדת. במהלך הטיפול קיבלנו מיילים עם עדכונים שוטפים, והילדה חזרה יום יום מאושרת ומשתפת אותנו בחוויותיה.

הרגשתי צורך לכתוב את המכתב כדי לשתף אתכם שתדעו גם אתם כמה יעל נפלאה. בהערכה רבה"


משפ' שוורץ, נשר

bottom of page